Strona główna

13.07.2010

Miss Polonia przyjadą na PodlasieGeneral
Mieszkańcy Białegostoku należą do najbardziej zadowolonych z życia w swoim mieście obywateli Unii Europejskiej, nic więc dziwnego, że to zadowolenie chcą przelać również na piękne dziewczyny, które w ramach konkursu Miss Polonia przyjadą na Podlasie, aby uczestniczyć w ćwierćfinałach i półfinałach najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce.
Ideą organizatorów jest nie tylko pokazanie uczestniczkom miasta Białegostoku, ale również uroków Podlasia, a w szczególności Puszczy Knyszyńskiej.
Uczestniczki pojawią się w Białymstoku w środę 21 lipca 2010 roku, aby uczestniczyć w ćwierćfinałach, które odbędą się w Kinie Syrena, przy ulicy św. Rocha 23. Po całodniowych obradach jury wybierze około 30 dziewczyn, które zakwalifikują się do Półfinałów Miss Polonia 2010.
Półfinalistki będą podczas całego zgrupowania nocować w urokliwym miejscu w samym środku Puszczy Knyszyńskiej zlokalizowanym w Lipowym Moście /Golf Park & Spa Lipowy Most/, gdzie m.in. będą mogły poznać tajniki gry w golfa.
Podczas pobytu zwiedzą również Białystok, spotkają się z lokalnymi władzami, a także, a może przede wszystkim będą ciężko przygotowywały się do gali półfinałowej, która odbędzie się w sobotę, 24 lipca o godzinie 18.00 w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Choreografię przygotowuje pani Bernadetta Szotko z Akademii Tańca Szał. Dziewczyny podczas gali zaprezentują się m.in w sukniach wieczorowych, koktajlowych i  strojach kąpielowych. Dodatkowo widzowie obejrzą najnowsze trendy bieliźniarskie, mody ślubnej i wieczorowej.
Jury zdecyduje, które z półfinalistek zaprezentują się w Finale Miss Polonia 2010.